Skupinové lekce

JUMPING

Hudba, sport, energie, vášeň, intenzie, radost, pot, emoce. To vše má v sobě Jumping. Přijďte se vyskákat do dobré nálady! Jedinečná forma intenzivního kardiotreningu, která nadchne a strhne doslova každého, kdo jej vyzkouší. To vše pod pod vedením vyškolených instruktorů za doprovodu motivující hudby! Vyber si svou trampolínku, užij si s námi příval živelnosti a u toho jen tak mimochodem dokonale protrénuj a posilni celé tělo.

 

BODYPOWER

Cvičení pro celkové zpevnění vaší postavy, zlepšení fyzické kondice a to vše za doprovodu rytmů motivující hudby pod vedením instruktorů. BodyPOWER je spojení kardio tréninku a posilovacích prvků, tak aby výsledek pro Vaše tělo byl co nejefektivnější. Už žádná nuda v tělocvičně! Vhodné pro muže i ženy, všechny váhové i věkové kategorie 🙂

 

FIT DANCE

Fit dance je hodina nabitá skvělou hudbou, tancem a energií! Jednoduché taneční choreografie, lekce plná zábavy, při které vyplavíte endorfiny a spálíte neuvěřitelné množství kalorií. Na konci lekce se můžete těšit na posilování problematických partií. Cvičení vhodné opravdu pro každého, kdo miluje pohyb, hudbu a energii.

 

FUNKČNÍ TRÉNINK

Cvičení zaměřené na celkové zlepšení fyzické kondice, u kterého zpevníte celé tělo, včetně kompletního svalového jádra. Cvičení probíhá formou kruhového tréninku (cvičení na stanovištích) a nebo formou hromadného cvičení (všichni cvičí zároveň jeden cvik) s využitím vlastního těla a fitness pomůcek. Každý cvik přizpůsobíme vaší fyzické zdatnosti a dále jej budeme společně zdokonalovat. Cvičení vhodné jak pro začátečníky, tak pro výkonnostní sportovce.

 

CVIČENÍ PRO MAMINKY S DĚTMI

Jedná se o cvičení pro dospělé za přítomnosti dětí. Je určené pro ty, kteří chtějí zlepšit svoji kondici, zpevnit tělo a u toho chtějí mít své děti :). Cvičit můžete podle aktuální nálady a věku svého dítěte, tzn. buď si ho navázat do šátku, nosítka nebo ho nechat volně pobíhat po tělocvičně, aby se řádně vyřádilo a vyhrálo. Je zde i možnost využít své dítko jako závaží bez navázání :). Všechny tyto možnosti můžete v průběhu lekce libovolně měnit 🙂 Hlídání v průběhu lekce není zajištěno, děti jsou s námi v tělocvičně a odpovědnost za ně nese rodič. Cvičit mohou samozřejmě i tatínci :). Jedná se o cvičení pr dospělé za přítomnosti dětí.

 

CVIČENÍ PRO SENIORY

My ve SQUASH CENTRU VYŠKOV věříme, ze důchodový věk nemá s pasivitou nic společného. Přidejte se do našich řad a udělejte něco prospěšného pro své tělo i mysl!
Můžete se těšit na specializované lekce zahrnující:

 • Zdravotní cvičení
 • Kondiční cvičení
 • Posilování zádových svalů
 • Posilování břicha
 • Procvičení dolních končetin
 • Cviky na správné držení těla a jak “udržet balanc”
 • Mnoho praktických cviků “na doma” za využití běžného domácího vybavení

Squash centrum Vyškov je zde pro všechny, a to bez rozdílu věku a pohlaví!
Tak neváhejte nás navštívit a udělejte pro sebe něco hezkého.

 

POHYBOVÉ HRY PRO DĚTI 6-10

Máš rád zábavu a legraci, rád se hýbeš a sportuješ? Lekce POHYBOVÝCH AKTIVIT bude pro TEBE jako stvořená! Prostřednictvím různých pohybových her a aktivit, budeme rozvíjet a zdokonalovat Tvoji: RYCHLOST SÍLU OBRATNOST a KOORDINACI ODVAHU DŮVĚRU ducha FAIR-PLAY. Dále tě čekají základy kolektivních sportů, úpolové hry a mnoho dalšího … Tak neváhej a přijď mezi nás!

 

CVIČENÍ PRO DĚTI 3-5 a 6-10 LET

Tyhle cvičení jsou dětmi velmi oblíbené. Děti se u nich vyřádí, vybijí si energii, ale hlavně zažijí spoustu zábavy! Děti milují pohyb a milují hry, když se tyto dvě věci snoubí v jedno, vzniknou z toho nápadité cvičení pro děti. Hýbat by se měly opravdu všechny děti! Neváhejte k nám na tuto lekci své děti dovést. Čeká je spousta kolektivních sportovních her, opičích drah, pohybové říkanky a mnoho dalšího. Určeno pro všechny děti, které milují aktivní způsob života.

 

JÓGA

Jóga je považována za jedno z nejstarších cvičení na světě. Její popularita neustále roste a díky ní můžete zlepšit nejen svůj fyzický, ale i psychický stav. Největší část jógové hodiny představuje samotné cvičení ve formě tzv. ásan – pozic, které vedou k protažení a posílení svalů celého těla. Tyto pozice působí i na vnitřní orgány, proto je jóga využívána i při léčbě či prevenci onemocnění vnitřních orgánů (dechové, oběhové, trávící, vylučovací, hormonální poruchy aj.).

Důležitou součástí jógy je i nácvik různých typů dechových technik. Důraz na dech odlišuje jógu od jiných typů cvičení a právě přes propojení těla a dechu dochází ke zklidnění mysli a snížení psychického napětí či stresu.

Jógu někteří nazývají „uměním života“, „životní moudrostí“ nebo také „tréninkem života“. Učí nás návratu kᅠsobě samým.

Může být vnímána jako pozvánka na cestě za vlastní zkušeností, zážitkem a vnitřním sebeobjevováním. Často bývá prostředkem ke změně. Dá se říci, že nám pomáhá uvolnit se a být více sami sebou, nacházet vlastní limity, rozšiřovat hranice.

 

POWER JÓGA

Powerjóga je v západních zemích nejrozšířenějším stylem. Často překvapí začátečníky, kteří mají o józe představy jako o meditativním cvičení, svojí dynamikou a celkovou fyzickou náročností. Powerjóga je zaměřena na protažení a posílení svalů celého těla. Jednotlivé pozice se u ní dynamicky střídají a důraz je kladen hlavně na sílu a ohebnost. „Rozvíjí koncentraci a vědomé ovládání těla. Je vhodná i ke zhubnutí nebo udržení váhy. Navíc vede k . Vhodná pro všechny aktivnější zdravé jedince a pro všechny, kteří potřebují potřebují více pohybu a dynamičnosti.

 

VINYASA FLOW JÓGA

Je dynamický druh jógy, ve kterém se harmonicky propojuje dech s pohybem (vinyása = “spojení”. Určujícím prvkem pro tempo cvičení je rytmus dechu – během cvičení dochází k plynulým přechodům z jedné pozice do druhé v přirozeném rytmu. Cvičení vinyása jógy napomáhá zvládat vše, co nás na cestě životem potkává, lépe se adaptovat na přirozené změny a vnímat život “tady teď”. Lekce začínají zklidněním a uvolněním celého těla, následuje dynamické praktikování ásan a pozdravu slunce v souladu s dechem.

Účinky vinyasa flow jógy:

 • rozvíjí flexibilitu
 • zlepšuje dýchací návyky
 • kladně působí na metabolismus, imunitní a kardiovaskulární system, upravuje
 • peristaltiku, napomáhá detoxikaci organismu a produkci žláz s vnitřní sekrecí
 • má pozitivní dopad jak na fyzickou kondici, tak na mysl a duševní pochody
 • díky vnitřnímu a vnějšímu teplu účinně podporuje protažení svalů celého těla
Rezervace