Skupinové lekce

Skupinové lekce

JUMPING

Hudba, sport, energie, vášeň, intenzie, radost, pot, emoce. To vše má v sobě Jumping. Přijďte se vyskákat do dobré nálady! Jedinečná forma intenzivního kardiotreningu, která nadchne a strhne doslova každého, kdo jej vyzkouší. To vše pod pod vedením vyškolených instruktorů za doprovodu motivující hudby! Vyber si svou trampolínku, užij si s námi příval živelnosti a u toho jen tak mimochodem dokonale protrénuj a posilni celé tělo.

 

BODYPOWER

Cvičení pro celkové zpevnění vaší postavy, zlepšení fyzické kondice a to vše za doprovodu rytmů motivující hudby pod vedením instruktorů. BodyPOWER je spojení kardio tréninku a posilovacích prvků, tak aby výsledek pro Vaše tělo byl co nejefektivnější. Už žádná nuda v tělocvičně! Vhodné pro muže i ženy, všechny váhové i věkové kategorie 🙂

 

FIT DANCE

Fit dance je hodina nabitá skvělou hudbou, tancem a energií! Jednoduché taneční choreografie, lekce plná zábavy, při které vyplavíte endorfiny a spálíte neuvěřitelné množství kalorií. Na konci lekce se můžete těšit na posilování problematických partií. Cvičení vhodné opravdu pro každého, kdo miluje pohyb, hudbu a energii.

 

FUNKČNÍ TRÉNINK

Cvičení zaměřené na celkové zlepšení fyzické kondice, u kterého zpevníte celé tělo, včetně kompletního svalového jádra. Cvičení probíhá formou kruhového tréninku (cvičení na stanovištích) a nebo formou hromadného cvičení (všichni cvičí zároveň jeden cvik) s využitím vlastního těla a fitness pomůcek. Každý cvik přizpůsobíme vaší fyzické zdatnosti a dále jej budeme společně zdokonalovat. Cvičení vhodné jak pro začátečníky, tak pro výkonnostní sportovce.

 

CVIČENÍ PRO MAMINKY S DĚTMI

Jedná se o cvičení pro dospělé za přítomnosti dětí. Je určené pro ty, kteří chtějí zlepšit svoji kondici, zpevnit tělo a u toho chtějí mít své děti :). Cvičit můžete podle aktuální nálady a věku svého dítěte, tzn. buď si ho navázat do šátku, nosítka nebo ho nechat volně pobíhat po tělocvičně, aby se řádně vyřádilo a vyhrálo. Je zde i možnost využít své dítko jako závaží bez navázání :). Všechny tyto možnosti můžete v průběhu lekce libovolně měnit 🙂 Hlídání v průběhu lekce není zajištěno, děti jsou s námi v tělocvičně a odpovědnost za ně nese rodič. Cvičit mohou samozřejmě i tatínci :). Jedná se o cvičení pr dospělé za přítomnosti dětí.

POHYBOVÉ HRY PRO DĚTI 6-10

Máš rád zábavu a legraci, rád se hýbeš a sportuješ? Lekce POHYBOVÝCH AKTIVIT bude pro TEBE jako stvořená! Prostřednictvím různých pohybových her a aktivit, budeme rozvíjet a zdokonalovat Tvoji: RYCHLOST SÍLU OBRATNOST a KOORDINACI ODVAHU DŮVĚRU ducha FAIR-PLAY. Dále tě čekají základy kolektivních sportů, úpolové hry a mnoho dalšího … Tak neváhej a přijď mezi nás!

 

CVIČENÍ PRO DĚTI 3-5 a 6-10 LET

Tyhle cvičení jsou dětmi velmi oblíbené. Děti se u nich vyřádí, vybijí si energii, ale hlavně zažijí spoustu zábavy! Děti milují pohyb a milují hry, když se tyto dvě věci snoubí v jedno, vzniknou z toho nápadité cvičení pro děti. Hýbat by se měly opravdu všechny děti! Neváhejte k nám na tuto lekci své děti dovést. Čeká je spousta kolektivních sportovních her, opičích drah, pohybové říkanky a mnoho dalšího. Určeno pro všechny děti, které milují aktivní způsob života.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *