O nás

Náš tým

Představujeme Vám náš tým certifikovaných, zkušených a hlavně vždy pozitivně naladěných instruktorek a instruktorů! 

Michaela Olejárová

Jumping, Body power, Power plate

Lucie Rašnerová

Bosu, Power plate,
Tabata, Kruhové tréninky

Na Masarykově univerzitě jsem vystudovala obor Regenerace a výživa ve sportu.
Trenuji téměř 20 let ve fitness – lekce všeho druhu např. BOSU, POWER PLATE, TRX, BALANTES, TABATU, KTUHOVÉ TRENINKY atd.
Můžete se se mnou zapojit jak do skupinových lekcí, tak je možnost i osobního tréninku přímo na míru.
Baví mě práce s klienty, vzájemná inspirace a povzbuzení.
Věnuji se také výživě, regeneraci těla zevnitř i z venku.

Monika Rašnerová

Jumping, Body power, Power plate

Zdravím všechny své bývalé, současné, i budoucí příznivce a příznivkyně, co ještě neví, co jsem zač:-) nuže mírumilovná maminka dvou dětí a puntičkářská účetní na volné noze, ale šoupněte mi pod nohy trampolínu, a Bin Ladin Rašnerová s vámi vyskáče i ten nejposlednější endorfin! Můj jumpingový příběh začal před šesti lety, kdy mě, coby spokojenou klientku oslovila majitelka tehdejšího jumpingového centra ve Vyškově a společně s neznámou, ovšem podobně humorem postiženou, slečnou Míšou, mě vyslala na kurz mého milovaného sportu. Vrána k vráně sedla Společně jsme začínaly, zažily první úspěchy, pak si téměř na den společně zarodily… Akční Miška se vrhla do podnikání a vdechla život vyškovskému Squash centru, vytáhla mě z kašiček a plínek opět mezi krásné sportující a motivující ženy… Přibyl náš jedinečný BodyPower, občas se objevím i na skvělém cvičení Power Plate…. a Voila! Instruktorka Monča k vašim službám:-)))

Martina Bednářová

Alpinning

Nejsem z těch, která by vystudovala tělovýchovnou fakultu, byla miss fitness a ani mě v dětství rodiče ke sportu moc nevedli. Právě naopak, od 9 let jsem se věnovala jezdectví a nebyl čas na nic jiného, až později jsem získávala informace a zkušenosti o zdravém životním stylu a sportu – naučila se lyžovat, chodila do posilovny, na Aerobic, Power jógu a jógu, Zumbu, břišní tance, H.E.A.T., Body pump, Spinning, baví mě turistika, kolo ….Prostě jsem jedna z vás. Chtěla jsem si zpestřit rodičovskou dovolenou a pak si mě našel Alpinnig, nadchl mě skloubil to, co mě baví – kardio, posilování a hudbu. Byla to pro mě velká výzva a překročení vlastních hranic opustit vaše řady a přestoupit před vás, a teď vím, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě. Jsem jedna z vás a vím velmi dobře, jak je těžké po celodenní úmorné práci a dojíždění vzít tašku se sportovním oblečením a vyrazit, zvlášť když je doma tolik povinností a „strádající“ rodina. Ale je to jen na vás, na vašem vědomém rozhodnutí, zda vyrazíte za sportem – Alpinningem. A mým úkolem je připravit hodiny co nejlépe, nejefektivněji a povzbudit vás. Je pro mě největší odměnou vaše přítomnost, úsměv, nadšení, spokojenost…..A v neposlední řadě i to, jak se mi měníte před očima se shozenými kily, centimetry a černé dresy jsou postupně nahrazeny barevnými. No a samozřejmě ten pocit (však vy víte, že jste na správném místě ve správný okamžik – je to váš čas, který jste věnovali pro sebe a nelitujete). Na konci každé hodiny děkuji za vás, vaši energii, za vaši pozornost a váš čas…..kdyby nebylo vás, nejsem ani já – instruktorka. Děkuji a těším se na vás i na dalších hodinách Alpinningu.