Alpinning

ALPINNING program je originální novinkou ve fitness programech, lze formulovat jako aktivitu, kterou vykonává skupina lidí za doprovodu motivující hudby pod vedením proškoleného instruktora na speciálním mechanickém pásu Alpitrack.
Díky lekcím v několika úrovních, monitorování tepové frekvence každého z klientů během hodiny, individuálnímu možnému nastavení ALPITRACKu, profesionálně vyškoleným Instruktorům si je každý jedinec schopen užít intenzitu tohoto cvičení. A tím překonat bariéru v sobě samém a stát se tak dalším ALPINNING příznivcem co posouvá své možnosti dále!!!
ALPINNING je unikátní kardiovaskulární program, který posiluje dolní i horní část těla. Zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií. Během lekce se zapojují svaly, které stabilizují tělo, zvyšují VO2max a tím zlepšují kardiovaskulární systém těla.
Díky závěrečnému protažení a posilování jak na ALPITRACK trenažéru pomocí expanderů, tak mimo něj zvyšuje post tréninkový energetický výdej. Ideální trénink pro celé tělo a skvělá cesta jak rozšířit Vaše fitness, ukázat klientům nový licencovaný program a nabídnout cvičencům neopakovatelný zážitek.

VIDEO