ZMĚNA CEN, REZERVACÍ

Milí sporťáci!
Máme pro Vás informace o cenách a kreditech platné od 2.1.2022.
Bohužel, dlouho jsme tomu unikali a hledali cesty, jak ušetřit na jiných věcech a přitom šli dost přes sebe ☹
Doba je zlá, zlá pro nás všechny a obzvlášť pro sportoviště, která se již dva roky potýkají s nejrůznějšími přísnými opatřeními nebo úplným zavřením.

Rostou nám ceny všeho, ceny energií, plynu, ceny od dodavatelů…Z těchto důvodů musíme zdražit. Zdražení bude v rámci desetikorunek, opravdu nic zásadního, ale nám to snad pomůže udržet provoz. Nebylo to lehké rozhodnutí a dlouho jsme jej odkládali, bohužel, pokud bychom to neudělali, mohli bychom s provozem rovnou skončit a my Vám chceme dál dělat radost a podporovat Vás v pohybu, přívalu energie a zdraví.

Nové ceníky samozřejmě aktualizujeme i na stránkách a v rezervačním systému a budete na to řádně upozorněni.

Další důležitou změnou bude rezervace lekcí, badmintonu a veškerých pohybových aktivit. Rezervovat je budete moci pouze s kreditem na Vašem účtu. Bohužel rozsáhlý nešvar přihlášení na lekci a následné nechození se opět velmi rozmohl a my jej musíme řešit. Je to nefér vůči nám, instruktorům a dalším našim zákazníkům, kteří o lekci měli zájem, ale už na ně nezbylo místo. Pro držitele Multisport karet, či Active passů budou platit speciální podmínky, o kterých Vás budeme informovat.


Poslední důležitou věcí bude, že rezervace lekcí nebo kurtů, které si děláte skrz naše recepční budou muset být VŽDY na registrovaného uživatele. Jelikož i na recepci sedí jen lidi a je možné, že se spletou. Když udělají rezervaci registrovanému uživateli, přijde mu to vždy na email a v případě nějaké chyby je to dohledatelné a můžeme to ihned řešit.

PODMÍNKY DOBITÍ KREDITU:

– Vložit můžete libovolnou částku nad 500,- (minimální částka 500,-).

– Při dobití 1000 Kč – 50,- zdarma 

                    1500 Kč – 100,- zdarma  
                    2000 Kč – 200,- zdarma

– Kredity mají platnost 6 měsíců, po domluvě nebo uvedení pádného důvodu lze zůstatek převést do dalšího období.

– Kredit můžete použit na veškeré pohybové aktivity, vstup do SKVOŠÁNKU, solárium, nedá se použít na příměstské tábory pro děti, dětské kempy a velké sportovní párty, které se konají příležitostně.

– Kreditní vklad je nepřenosný a nelze jej proměnit za zboží ani za peníze.

– Zakoupením vstupu/kreditu souhlasíte s podmínkami rezervací a storna.

PRAVIDLA RUŠENÍ REZERVACÍ:

– Ranní otevřené lekce lze zrušit do 20.00 hod. předchozího dne, v opačném případě je storno poplatek 100% z ceny.

– Skupinové Lekce, probíhající odpoledne a večer, lze zrušit max. 6 hodin před jejich začátkem v rezervačním systému nebo sms na tel. 602 689 825. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 100 % z ceny.

– Badminton, squash, stolní tenis lze zrušit max. 6 hodin před jejich začátkem v rezervačním systému nebo sms na tel. 776 796 909. Pokud tak neučiníte a na kurt nedorazíte, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 100 % z ceny.